Groupie.hr - RSS http://groupie.hr/rss Groupie.hr - RSS cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Terminator @ Klub Močvara, 20.09.2021. http://groupie.hr/terminator-klub-mocvara-20-09-2021/sadrzaj/8796 2021-09-18 22:28:36 Mirna Škrgatić Objavila Novi Album “Posljednji Trend” http://groupie.hr/mirna-skrgatic-objavila-novi-album-“posljednji-trend”/sadrzaj/8795 2021-09-17 13:41:35 Hladno Pivo @ Dvorište Pivovare Medvedgrad, Zagreb, 02.10.2021. http://groupie.hr/hladno-pivo-dvoriste-pivovare-medvedgrad-zagreb-02-10-2021/sadrzaj/8794 2021-09-17 11:14:44 Dead Can Dance @ Koncertna Dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb, 10.05.2022. http://groupie.hr/dead-can-dance-koncertna-dvorana-vatroslava-lisinskog-zagreb-10-05-2022/sadrzaj/8793 2021-09-15 10:01:43 Promocija Knjige "Glazba Za Žedno Uho" Mate Škugora U Vintage Industrial Baru http://groupie.hr/promocija-knjige-glazba-za-zedno-uho-mate-skugora-u-vintage-industrial-baru/sadrzaj/8792 2021-09-14 08:35:12 Still Corners @ Klub Boogaloo, Zagreb, 18.04.2022. http://groupie.hr/still-corners-klub-boogaloo-zagreb-18-04-2022/sadrzaj/8791 2021-09-10 19:08:26 Daliborovo Granje, Vostok @ Klub Kset, Zagreb, 01.10.2021. http://groupie.hr/daliborovo-granje-vostok-klub-kset-zagreb-01-10-2021/sadrzaj/8790 2021-09-10 13:28:47 „ Pristojnost Iz Malog Prsta Izgubila Se U Srednjem “ Grupe Žiza U Prodaji Na Vinilu http://groupie.hr/„-pristojnost-iz-malog-prsta-izgubila-se-u-srednjem-“-grupe-ziza-u-prodaji-na-vinilu/sadrzaj/8789 2021-09-09 10:55:03 Kuzma & Shaka Zulu @ Ljetna Terasa Boogalooa, Zagreb, 18.09.2021. http://groupie.hr/kuzma-shaka-zulu-ljetna-terasa-boogalooa-zagreb-18-09-2021/sadrzaj/8788 2021-09-08 10:26:37 Pine Fest 2021 Objavio Raspored Koncerata Po Danima http://groupie.hr/pine-fest-2021-objavio-raspored-koncerata-po-danima/sadrzaj/8787 2021-09-08 08:47:18 Zabranjeno Pušenje @ Hala Park, Zagreb, 01.10.2021. http://groupie.hr/zabranjeno-pusenje-hala-park-zagreb-01-10-2021/sadrzaj/8786 2021-09-07 09:32:33 Marisol @ Dvorište Zagrebačke Akademije Likovnih Umjetnosti, Zagreb, 23.09.2021. http://groupie.hr/marisol-dvoriste-zagrebacke-akademije-likovnih-umjetnosti-zagreb-23-09-2021/sadrzaj/8785 2021-09-02 14:13:00 Inmusic Festival #15 Dodaje Četvrti Dan – Kasabian Prvi Potvrđeni Izvođač Dodatnog Festivalskog Dana! http://groupie.hr/inmusic-festival-15-dodaje-cetvrti-dan-kasabian-prvi-potvrdeni-izvodac-dodatnog-festivalskog-dana/sadrzaj/8784 2021-09-02 14:03:40 Buč Kesidi Održat Će Pet Koncerta U Zagrebu ! http://groupie.hr/buc-kesidi-odrzat-ce-pet-koncerta-u-zagrebu/sadrzaj/8783 2021-08-31 21:03:50 Dream Theater @ Mala Dvorana Doma Sportova, Zagreb, 27.05.2022. http://groupie.hr/dream-theater-mala-dvorana-doma-sportova-zagreb-27-05-2022/sadrzaj/8782 2021-08-31 19:58:09 Finale Ljeta U Zagrebu Uz Novi Open Air Festival 2.-4. Rujna 2021. http://groupie.hr/finale-ljeta-u-zagrebu-uz-novi-open-air-festival-2-4-rujna-2021/sadrzaj/8781 2021-08-31 19:42:13 Buč Kesidi Rasprodao Dva Koncerta U Dvorištu Akademije Likovnih Umjetnosti , Dodan Treći Datum http://groupie.hr/buc-kesidi-rasprodao-dva-koncerta-u-dvoristu-akademije-likovnih-umjetnosti-dodan-treci-datum/sadrzaj/8780 2021-08-20 16:40:32 Špancirfest 2021 @ Varaždin, 20.08. - 29.08.2021. http://groupie.hr/spancirfest-2021-varazdin-20-08-29-08-2021/sadrzaj/8779 2021-08-19 16:00:19 Buč Kesidi @ Dvorište Akademije Likovnih Umjetnosti, Zagreb, 24.09.2021. http://groupie.hr/buc-kesidi-dvoriste-akademije-likovnih-umjetnosti-zagreb-24-09-2021/sadrzaj/8778 2021-08-18 13:56:36 Fantastični Amadou & Mariam Donose Suvremen Malijski Blues Na Inmusic Festival #15! http://groupie.hr/fantasticni-amadou-mariam-donose-suvremen-malijski-blues-na-inmusic-festival-15/sadrzaj/8777 2021-08-17 18:57:41 Groupie.hr - RSS http://groupie.hr/rss Groupie.hr - RSS cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Terminator @ Klub Močvara, 20.09.2021. http://groupie.hr/terminator-klub-mocvara-20-09-2021/sadrzaj/8796 2021-09-18 22:28:36 Mirna Škrgatić Objavila Novi Album “Posljednji Trend” http://groupie.hr/mirna-skrgatic-objavila-novi-album-“posljednji-trend”/sadrzaj/8795 2021-09-17 13:41:35 Hladno Pivo @ Dvorište Pivovare Medvedgrad, Zagreb, 02.10.2021. http://groupie.hr/hladno-pivo-dvoriste-pivovare-medvedgrad-zagreb-02-10-2021/sadrzaj/8794 2021-09-17 11:14:44 Dead Can Dance @ Koncertna Dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb, 10.05.2022. http://groupie.hr/dead-can-dance-koncertna-dvorana-vatroslava-lisinskog-zagreb-10-05-2022/sadrzaj/8793 2021-09-15 10:01:43 Promocija Knjige "Glazba Za Žedno Uho" Mate Škugora U Vintage Industrial Baru http://groupie.hr/promocija-knjige-glazba-za-zedno-uho-mate-skugora-u-vintage-industrial-baru/sadrzaj/8792 2021-09-14 08:35:12 Still Corners @ Klub Boogaloo, Zagreb, 18.04.2022. http://groupie.hr/still-corners-klub-boogaloo-zagreb-18-04-2022/sadrzaj/8791 2021-09-10 19:08:26 Daliborovo Granje, Vostok @ Klub Kset, Zagreb, 01.10.2021. http://groupie.hr/daliborovo-granje-vostok-klub-kset-zagreb-01-10-2021/sadrzaj/8790 2021-09-10 13:28:47 „ Pristojnost Iz Malog Prsta Izgubila Se U Srednjem “ Grupe Žiza U Prodaji Na Vinilu http://groupie.hr/„-pristojnost-iz-malog-prsta-izgubila-se-u-srednjem-“-grupe-ziza-u-prodaji-na-vinilu/sadrzaj/8789 2021-09-09 10:55:03 Kuzma & Shaka Zulu @ Ljetna Terasa Boogalooa, Zagreb, 18.09.2021. http://groupie.hr/kuzma-shaka-zulu-ljetna-terasa-boogalooa-zagreb-18-09-2021/sadrzaj/8788 2021-09-08 10:26:37 Pine Fest 2021 Objavio Raspored Koncerata Po Danima http://groupie.hr/pine-fest-2021-objavio-raspored-koncerata-po-danima/sadrzaj/8787 2021-09-08 08:47:18 Zabranjeno Pušenje @ Hala Park, Zagreb, 01.10.2021. http://groupie.hr/zabranjeno-pusenje-hala-park-zagreb-01-10-2021/sadrzaj/8786 2021-09-07 09:32:33 Marisol @ Dvorište Zagrebačke Akademije Likovnih Umjetnosti, Zagreb, 23.09.2021. http://groupie.hr/marisol-dvoriste-zagrebacke-akademije-likovnih-umjetnosti-zagreb-23-09-2021/sadrzaj/8785 2021-09-02 14:13:00 Inmusic Festival #15 Dodaje Četvrti Dan – Kasabian Prvi Potvrđeni Izvođač Dodatnog Festivalskog Dana! http://groupie.hr/inmusic-festival-15-dodaje-cetvrti-dan-kasabian-prvi-potvrdeni-izvodac-dodatnog-festivalskog-dana/sadrzaj/8784 2021-09-02 14:03:40 Buč Kesidi Održat Će Pet Koncerta U Zagrebu ! http://groupie.hr/buc-kesidi-odrzat-ce-pet-koncerta-u-zagrebu/sadrzaj/8783 2021-08-31 21:03:50 Dream Theater @ Mala Dvorana Doma Sportova, Zagreb, 27.05.2022. http://groupie.hr/dream-theater-mala-dvorana-doma-sportova-zagreb-27-05-2022/sadrzaj/8782 2021-08-31 19:58:09 Finale Ljeta U Zagrebu Uz Novi Open Air Festival 2.-4. Rujna 2021. http://groupie.hr/finale-ljeta-u-zagrebu-uz-novi-open-air-festival-2-4-rujna-2021/sadrzaj/8781 2021-08-31 19:42:13 Buč Kesidi Rasprodao Dva Koncerta U Dvorištu Akademije Likovnih Umjetnosti , Dodan Treći Datum http://groupie.hr/buc-kesidi-rasprodao-dva-koncerta-u-dvoristu-akademije-likovnih-umjetnosti-dodan-treci-datum/sadrzaj/8780 2021-08-20 16:40:32 Špancirfest 2021 @ Varaždin, 20.08. - 29.08.2021. http://groupie.hr/spancirfest-2021-varazdin-20-08-29-08-2021/sadrzaj/8779 2021-08-19 16:00:19 Buč Kesidi @ Dvorište Akademije Likovnih Umjetnosti, Zagreb, 24.09.2021. http://groupie.hr/buc-kesidi-dvoriste-akademije-likovnih-umjetnosti-zagreb-24-09-2021/sadrzaj/8778 2021-08-18 13:56:36 Fantastični Amadou & Mariam Donose Suvremen Malijski Blues Na Inmusic Festival #15! http://groupie.hr/fantasticni-amadou-mariam-donose-suvremen-malijski-blues-na-inmusic-festival-15/sadrzaj/8777 2021-08-17 18:57:41