Groupie.hr - RSS - vijesti http://groupie.hr/rss/vijesti Groupie.hr - RSS - vijesti cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Još malo pa počinje 21. Špancirfest http://groupie.hr/jos-malo-pa-pocinje-21-spancirfest/sadrzaj/8487 2019-08-16 09:13:33 Dubioza Kolektiv Donosi Isključivo Hitove U Pulu! http://groupie.hr/dubioza-kolektiv-donosi-iskljucivo-hitove-u-pulu/sadrzaj/8477 2019-08-01 19:13:17 Fuliranje Na Moru Moćan Line Up Podebljalo Street Performerima http://groupie.hr/fuliranje-na-moru-mocan-line-up-podebljalo-street-performerima/sadrzaj/8474 2019-07-26 16:50:36 Festival Fuliranje Na Moru Od 1.8. Do 4.8. - The Garden Resort U Tisnom http://groupie.hr/festival-fuliranje-na-moru-od-1-8-do-4-8-the-garden-resort-u-tisnom/sadrzaj/8471 2019-07-15 16:30:23 Lovely Quinces Prije Skunk Anansie http://groupie.hr/lovely-quinces-prije-skunk-anansie/sadrzaj/8469 2019-07-10 18:54:11 Skunk Anansie Uvršteni U Kerrang Hall Of Fame Najveći Hitovi Uživo Za 25 Godina Benda http://groupie.hr/skunk-anansie-uvrsteni-u-kerrang-hall-of-fame-najveci-hitovi-uzivo-za-25-godina-benda/sadrzaj/8466 2019-07-03 19:10:05 Foo Fighters Poznata Satnica Koncerta I Servisne Informacije http://groupie.hr/foo-fighters-poznata-satnica-koncerta-i-servisne-informacije/sadrzaj/8462 2019-06-12 16:39:48 Predstavljen Kompletan Program I Novosti Festivala http://groupie.hr/predstavljen-kompletan-program-i-novosti-festivala/sadrzaj/8460 2019-06-07 16:38:33 Zvijezde 20. Žedno Uho Festivala Godspeed You! Black Emperor 22.11. Dolaze U Tvornici Kulture! http://groupie.hr/zvijezde-20-zedno-uho-festivala-godspeed-you-black-emperor-22-11-dolaze-u-tvornici-kulture/sadrzaj/8459 2019-06-05 19:43:05 Joycut Novo Ime Inmusic Festivala #14! http://groupie.hr/joycut-novo-ime-inmusic-festivala-14/sadrzaj/8456 2019-05-27 18:03:35 Beirut Koncert Preseljen U Dom Sportova Nedjelja, 13. Listopada 2019 http://groupie.hr/beirut-koncert-preseljen-u-dom-sportova-nedjelja-13-listopada-2019/sadrzaj/8453 2019-05-09 18:46:34 Thievery Corporation Dolaze Na Inmusic Festival #14! http://groupie.hr/thievery-corporation-dolaze-na-inmusic-festival-14/sadrzaj/8452 2019-04-24 19:17:34 Zmajevo - Festival Craft Piva I Muzike 29. Lipnja U Zagrebu http://groupie.hr/zmajevo-festival-craft-piva-i-muzike-29-lipnja-u-zagrebu/sadrzaj/8451 2019-04-24 19:02:18 Inmusic Festival #14 Objavio Nastup Izvođača Po Danima! http://groupie.hr/inmusic-festival-14-objavio-nastup-izvodaca-po-danima/sadrzaj/8449 2019-04-18 16:47:31 Ljeto U MSU 2019! http://groupie.hr/ljeto-u-msu-2019/sadrzaj/8445 2019-04-10 16:55:18 Lineupu Inmusic Festivala #14 Pridružuje Se I Siddharta http://groupie.hr/lineupu-inmusic-festivala-14-pridruzuje-se-i-siddharta/sadrzaj/8444 2019-04-09 16:14:00 Gato Preto Premijerno Na Inmusic Festivalu #14 http://groupie.hr/gato-preto-premijerno-na-inmusic-festivalu-14/sadrzaj/8442 2019-04-02 17:50:35 Laibach I Tram 11 U Sklopu Ljeta U MSU http://groupie.hr/laibach-i-tram-11-u-sklopu-ljeta-u-msu/sadrzaj/8441 2019-03-28 17:28:23 Johnny Marr dolazi na INmusic festival #14 http://groupie.hr/johnny-marr-dolazi-na-inmusic-festival-14/sadrzaj/8438 2019-03-22 18:56:48 Skunk Anansie, Stadionski Povratak U Hrvatsku! Povoljnije Ulaznice Do 31. Ožujka, Šrc Šalata – Subota, 27. Srpnja 2019. http://groupie.hr/skunk-anansie-stadionski-povratak-u-hrvatsku-povoljnije-ulaznice-do-31-ozujka-src-salata-subota-27-srpnja-2019/sadrzaj/8436 2019-03-18 17:04:10 Groupie.hr - RSS - vijesti http://groupie.hr/rss/vijesti Groupie.hr - RSS - vijesti cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Još malo pa počinje 21. Špancirfest http://groupie.hr/jos-malo-pa-pocinje-21-spancirfest/sadrzaj/8487 2019-08-16 09:13:33 Dubioza Kolektiv Donosi Isključivo Hitove U Pulu! http://groupie.hr/dubioza-kolektiv-donosi-iskljucivo-hitove-u-pulu/sadrzaj/8477 2019-08-01 19:13:17 Fuliranje Na Moru Moćan Line Up Podebljalo Street Performerima http://groupie.hr/fuliranje-na-moru-mocan-line-up-podebljalo-street-performerima/sadrzaj/8474 2019-07-26 16:50:36 Festival Fuliranje Na Moru Od 1.8. Do 4.8. - The Garden Resort U Tisnom http://groupie.hr/festival-fuliranje-na-moru-od-1-8-do-4-8-the-garden-resort-u-tisnom/sadrzaj/8471 2019-07-15 16:30:23 Lovely Quinces Prije Skunk Anansie http://groupie.hr/lovely-quinces-prije-skunk-anansie/sadrzaj/8469 2019-07-10 18:54:11 Skunk Anansie Uvršteni U Kerrang Hall Of Fame Najveći Hitovi Uživo Za 25 Godina Benda http://groupie.hr/skunk-anansie-uvrsteni-u-kerrang-hall-of-fame-najveci-hitovi-uzivo-za-25-godina-benda/sadrzaj/8466 2019-07-03 19:10:05 Foo Fighters Poznata Satnica Koncerta I Servisne Informacije http://groupie.hr/foo-fighters-poznata-satnica-koncerta-i-servisne-informacije/sadrzaj/8462 2019-06-12 16:39:48 Predstavljen Kompletan Program I Novosti Festivala http://groupie.hr/predstavljen-kompletan-program-i-novosti-festivala/sadrzaj/8460 2019-06-07 16:38:33 Zvijezde 20. Žedno Uho Festivala Godspeed You! Black Emperor 22.11. Dolaze U Tvornici Kulture! http://groupie.hr/zvijezde-20-zedno-uho-festivala-godspeed-you-black-emperor-22-11-dolaze-u-tvornici-kulture/sadrzaj/8459 2019-06-05 19:43:05 Joycut Novo Ime Inmusic Festivala #14! http://groupie.hr/joycut-novo-ime-inmusic-festivala-14/sadrzaj/8456 2019-05-27 18:03:35 Beirut Koncert Preseljen U Dom Sportova Nedjelja, 13. Listopada 2019 http://groupie.hr/beirut-koncert-preseljen-u-dom-sportova-nedjelja-13-listopada-2019/sadrzaj/8453 2019-05-09 18:46:34 Thievery Corporation Dolaze Na Inmusic Festival #14! http://groupie.hr/thievery-corporation-dolaze-na-inmusic-festival-14/sadrzaj/8452 2019-04-24 19:17:34 Zmajevo - Festival Craft Piva I Muzike 29. Lipnja U Zagrebu http://groupie.hr/zmajevo-festival-craft-piva-i-muzike-29-lipnja-u-zagrebu/sadrzaj/8451 2019-04-24 19:02:18 Inmusic Festival #14 Objavio Nastup Izvođača Po Danima! http://groupie.hr/inmusic-festival-14-objavio-nastup-izvodaca-po-danima/sadrzaj/8449 2019-04-18 16:47:31 Ljeto U MSU 2019! http://groupie.hr/ljeto-u-msu-2019/sadrzaj/8445 2019-04-10 16:55:18 Lineupu Inmusic Festivala #14 Pridružuje Se I Siddharta http://groupie.hr/lineupu-inmusic-festivala-14-pridruzuje-se-i-siddharta/sadrzaj/8444 2019-04-09 16:14:00 Gato Preto Premijerno Na Inmusic Festivalu #14 http://groupie.hr/gato-preto-premijerno-na-inmusic-festivalu-14/sadrzaj/8442 2019-04-02 17:50:35 Laibach I Tram 11 U Sklopu Ljeta U MSU http://groupie.hr/laibach-i-tram-11-u-sklopu-ljeta-u-msu/sadrzaj/8441 2019-03-28 17:28:23 Johnny Marr dolazi na INmusic festival #14 http://groupie.hr/johnny-marr-dolazi-na-inmusic-festival-14/sadrzaj/8438 2019-03-22 18:56:48 Skunk Anansie, Stadionski Povratak U Hrvatsku! Povoljnije Ulaznice Do 31. Ožujka, Šrc Šalata – Subota, 27. Srpnja 2019. http://groupie.hr/skunk-anansie-stadionski-povratak-u-hrvatsku-povoljnije-ulaznice-do-31-ozujka-src-salata-subota-27-srpnja-2019/sadrzaj/8436 2019-03-18 17:04:10