Groupie.hr - RSS - vijesti http://groupie.hr/rss/vijesti Groupie.hr - RSS - vijesti cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Duran Duran - U prodaji posljednjih 1000 ulaznica za zagrebački koncert http://groupie.hr/duran-duran-u-prodaji-posljednjih-1000-ulaznica-za-zagrebacki-koncert/sadrzaj/8199 2017-08-17 10:42:50 M. O. R. T. i Hard Time prije Culta na Šalati u utorak 27.6. http://groupie.hr/m-o-r-t-i-hard-time-prije-culta-na-salati-u-utorak-27-6/sadrzaj/8187 2017-06-21 21:05:31 Prophets of Rage donose na Šalatu najveće hitove RATM http://groupie.hr/prophets-of-rage-donose-na-salatu-najvece-hitove-ratm/sadrzaj/8186 2017-06-21 21:03:40 Prophets of Rage - Unfuck The World - novi singl i videospot http://groupie.hr/prophets-of-rage-unfuck-the-world-novi-singl-i-videospot/sadrzaj/8185 2017-06-21 21:01:43 Karen Elson prije Ryana Adamsa u Tvornici kulture 13.7. http://groupie.hr/karen-elson-prije-ryana-adamsa-u-tvornici-kulture-13-7/sadrzaj/8184 2017-06-21 21:00:16 Brkovi - Sudbina - novi singl i spot http://groupie.hr/brkovi-sudbina-novi-singl-i-spot/sadrzaj/8183 2017-06-21 20:58:14 Duran Duran - Fantastična prodaja ulaznica za povratnički koncert u Zagrebu http://groupie.hr/duran-duran-fantasticna-prodaja-ulaznica-za-povratnicki-koncert-u-zagrebu/sadrzaj/8181 2017-05-21 17:19:05 Dogma objavila novi singl ''Boje'' uz prateći videospot! http://groupie.hr/dogma-objavila-novi-singl-boje-uz-prateci-videospot/sadrzaj/8179 2017-05-21 16:59:37 Nova imena na Hoomstocku http://groupie.hr/nova-imena-na-hoomstocku/sadrzaj/8174 2017-05-13 13:12:38 Odličnom lineupu Zagreb Beer Festa pridružuju se M.O.R.T. i Ogenj http://groupie.hr/odlicnom-lineupu-zagreb-beer-festa-pridruzuju-se-m-o-r-t-i-ogenj/sadrzaj/8172 2017-05-13 13:08:56 Psihomodo Pop sa Steveom Albinijem u RSL studiju u Novom Mestu! http://groupie.hr/psihomodo-pop-sa-steveom-albinijem-u-rsl-studiju-u-novom-mestu/sadrzaj/8171 2017-05-13 13:07:16 Kvelertak Prije Mastodona u Tvornici kulture 16.06.2017. http://groupie.hr/kvelertak-prije-mastodona-u-tvornici-kulture-16-06-2017/sadrzaj/8170 2017-05-13 13:05:59 Laibach - Also Sprach Zarathustra - Novi studijski album u srpnju http://groupie.hr/laibach-also-sprach-zarathustra-novi-studijski-album-u-srpnju/sadrzaj/8168 2017-05-04 03:13:04 S.A.R.S., Kawasaki 3P i Rambo za nulti dan Sea Stara http://groupie.hr/s-a-r-s-kawasaki-3p-i-rambo-za-nulti-dan-sea-stara/sadrzaj/8166 2017-05-04 02:40:04 Krankšvester - Posveta raveu u novom singlu i spotu “Gaber” http://groupie.hr/kranksvester-posveta-raveu-u-novom-singlu-i-spotu-“gaber”/sadrzaj/8163 2017-05-04 01:39:21 Pavel ima novi album - 'Družba krivih odluka' http://groupie.hr/pavel-ima-novi-album-druzba-krivih-odluka/sadrzaj/8161 2017-05-04 01:23:29 Mastodon - "Emperor of Sand" - Novi album http://groupie.hr/mastodon-emperor-of-sand-novi-album/sadrzaj/8160 2017-04-17 22:52:25 Vatra - Mornarska majica (akustik) http://groupie.hr/vatra-mornarska-majica-akustik/sadrzaj/8157 2017-04-17 22:44:42 Nipplepeople objavili fantastičan disco remake hita "Frka" Zdenke Kovačiček http://groupie.hr/nipplepeople-objavili-fantastican-disco-remake-hita-frka-zdenke-kovacicek/sadrzaj/8154 2017-04-17 22:40:01 15. Tabor Film Festival: Festival koji se daleko čuje http://groupie.hr/15-tabor-film-festival-festival-koji-se-daleko-cuje/sadrzaj/8150 2017-04-07 03:38:45
Fatal error: Cannot redeclare stranicarss() (previously declared in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php:4) in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php on line 59