Groupie.hr - RSS - koncerti najave http://groupie.hr/rss/koncerti-najave Groupie.hr - RSS - koncerti najave cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Mudhoney @ Močvara, Zagreb, 24.11.2018. http://groupie.hr/mudhoney-mocvara-zagreb-24-11-2018/sadrzaj/8294 2018-05-12 21:26:37 Soulfly @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 03.07.2018. http://groupie.hr/soulfly-vintage-industrial-bar-zagreb-03-07-2018/sadrzaj/8293 2018-05-12 21:23:57 Armored Saint @ Močvara, Zagreb, 10.11.2018. http://groupie.hr/armored-saint-mocvara-zagreb-10-11-2018/sadrzaj/8292 2018-05-12 21:21:03 Cigarettes After Sex @ dvorište Jedinstva, Zagreb, 06.07.2018. http://groupie.hr/cigarettes-after-sex-dvoriste-jedinstva-zagreb-06-07-2018/sadrzaj/8291 2018-05-12 21:19:06 Živo Blato @ Boogaloo, Zagreb, 02.06.2018. http://groupie.hr/zivo-blato-boogaloo-zagreb-02-06-2018/sadrzaj/8290 2018-05-12 21:13:46 Japandroids @ Močvara, Zagreb, 03.07.2018. http://groupie.hr/japandroids-mocvara-zagreb-03-07-2018/sadrzaj/8289 2018-04-25 10:12:02 Ljeto u MSU 2018 http://groupie.hr/ljeto-u-msu-2018/sadrzaj/8287 2018-04-25 10:06:19 Nered i Stoka @ Dom sportova, Zagreb, 06.10.2018. http://groupie.hr/nered-i-stoka-dom-sportova-zagreb-06-10-2018/sadrzaj/8284 2018-04-12 10:13:54 Bolesna Braća @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 11.05.2018. http://groupie.hr/bolesna-braca-vintage-industrial-bar-zagreb-11-05-2018/sadrzaj/8283 2018-04-12 10:12:20 Life of Agony @ Tvornica kulture, Zagreb, 24.10.2018. http://groupie.hr/life-of-agony-tvornica-kulture-zagreb-24-10-2018/sadrzaj/8280 2018-03-27 14:00:21 hISTeRIAna fest (Letronika, Barbara Munjas Calligraphy, Barbari, TheLink20) @ Tvornica kulture, Zagreb, 19.05.2018. http://groupie.hr/histeriana-fest-letronika-barbara-munjas-calligraphy-barbari-thelink20-tvornica-kulture-zagreb-19-05-2018/sadrzaj/8279 2018-03-27 13:58:12 The Bonnevilles @ Tvornica kulture, Zagreb, 10.04.2018. http://groupie.hr/the-bonnevilles-tvornica-kulture-zagreb-10-04-2018/sadrzaj/8278 2018-03-18 00:11:22 Dark Tranquillity, Eqilibrium, Vinegar Hill, Ghidrah @ Boogaloo, Zagreb, 05.04.2018. http://groupie.hr/dark-tranquillity-eqilibrium-vinegar-hill-ghidrah-boogaloo-zagreb-05-04-2018/sadrzaj/8276 2018-03-14 14:18:29 Afropunk duo Tshegue izvrsno novo pojačanje OTP World Stagea na INmusic festivalu #13! http://groupie.hr/afropunk-duo-tshegue-izvrsno-novo-pojacanje-otp-world-stagea-na-inmusic-festivalu-13/sadrzaj/8275 2018-03-10 21:47:00 Krankšvester @ Dom sportova, Zagreb, 27.10.2018. http://groupie.hr/kranksvester-dom-sportova-zagreb-27-10-2018/sadrzaj/8274 2018-03-10 21:45:37 Punčke @ Močvara, Zagreb, 16.03.2018. http://groupie.hr/puncke-mocvara-zagreb-16-03-2018/sadrzaj/8273 2018-03-10 21:28:20 Phil Rudd @ Hard Place, Zagreb, 27.04.2018. http://groupie.hr/phil-rudd-hard-place-zagreb-27-04-2018/sadrzaj/8272 2018-03-07 09:29:19 Body Count @ Boćarski dom, Zagreb, 19.06.2018. http://groupie.hr/body-count-bocarski-dom-zagreb-19-06-2018/sadrzaj/8271 2018-03-05 20:56:42 Jura Stublić & Film @ Tvornica kulture, Zagreb, 07.04.2018. http://groupie.hr/jura-stublic-film-tvornica-kulture-zagreb-07-04-2018/sadrzaj/8270 2018-03-05 20:55:13 Londonski trio False Heads pobjednici su britanskog natječaja za nastup na INmusic festivalu za mlade bendove http://groupie.hr/londonski-trio-false-heads-pobjednici-su-britanskog-natjecaja-za-nastup-na-inmusic-festivalu-za-mlade-bendove/sadrzaj/8269 2018-03-05 20:53:01
Fatal error: Cannot redeclare stranicarss() (previously declared in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php:4) in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php on line 59