Groupie.hr - RSS - fotogalerije koncerti http://groupie.hr/rss/fotogalerije-koncerti Groupie.hr - RSS - fotogalerije koncerti cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Brijačnica 3 (Kawasaki 3P, Antenat, Vlatko Stefanovski trio, She Loves Pablo, Slow Motion Suicide) @ Boćarski dom, Zagreb, 20.01.2018. http://groupie.hr/brijacnica-3-kawasaki-3p-antenat-vlatko-stefanovski-trio-she-loves-pablo-slow-motion-suicide-bocarski-dom-zagreb-20-01-2018/galerija/1254 2018-01-21 23:19:39 Brijačnica 3 (Partibrejkers, M.O.R.T., Intergalactic Lovers, Artan Lili, The Miceks, Rizol) @ Boćarski dom, Zagreb, 19.02.2018. http://groupie.hr/brijacnica-3-partibrejkers-m-o-r-t-intergalactic-lovers-artan-lili-the-miceks-rizol-bocarski-dom-zagreb-19-02-2018/galerija/1253 2018-01-20 22:59:10 Laibach @ Tvornica kulture, Zagreb, 15.12.2017. http://groupie.hr/laibach-tvornica-kulture-zagreb-15-12-2017/galerija/1252 2017-12-18 23:13:10 Kojoti, Erotic Biljan & His Heretics @ Tvornica kulture, Zagreb, 09.12.2017. http://groupie.hr/kojoti-erotic-biljan-his-heretics-tvornica-kulture-zagreb-09-12-2017/galerija/1251 2017-12-18 22:54:03 My Baby @ Tvornica kulture, Zagreb, 11.11.2017. http://groupie.hr/my-baby-tvornica-kulture-zagreb-11-11-2017/galerija/1250 2017-11-16 22:42:11 Beth Hart, Tina Kresnik @ Boogaloo, Zagreb, 10.11.2017. http://groupie.hr/beth-hart-tina-kresnik-boogaloo-zagreb-10-11-2017/galerija/1249 2017-11-16 22:41:38 Triggerfinger, A place to Bury Strangers @ Tvornica kulture, Zagreb, 05.11.2017. http://groupie.hr/triggerfinger-a-place-to-bury-strangers-tvornica-kulture-zagreb-05-11-2017/galerija/1248 2017-11-16 22:22:01 Nashville Pussy, Sinner Sinners @ Hard Place, Zagreb, 07.11.2017. http://groupie.hr/nashville-pussy-sinner-sinners-hard-place-zagreb-07-11-2017/galerija/1247 2017-11-11 01:17:13 Artan Lili @ Tvornica kulture, Zagreb, 03.11.2017. http://groupie.hr/artan-lili-tvornica-kulture-zagreb-03-11-2017/galerija/1246 2017-11-11 00:19:50 Laka, Čudnoređe @ Sax!, Zagreb, 30.09.2017. http://groupie.hr/laka-cudnorede-sax-zagreb-30-09-2017/galerija/1245 2017-10-03 21:51:35 Rockabilly Showdown (Pete and the shine brights, Johnny and his Rockin Tunes) @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 16.09.2017. http://groupie.hr/rockabilly-showdown-pete-and-the-shine-brights-johnny-and-his-rockin-tunes-vintage-industrial-bar-zagreb-16-09-2017/galerija/1244 2017-09-17 13:42:45 The Kills, Lovely Quinces @ Tvornica kulture, Zagreb, 19.08.2017. http://groupie.hr/the-kills-lovely-quinces-tvornica-kulture-zagreb-19-08-2017/galerija/1243 2017-08-20 13:43:57 Ryan Adams, Karen Elson @ Tvornica kulture, Zagreb, 13.07.2017. http://groupie.hr/ryan-adams-karen-elson-tvornica-kulture-zagreb-13-07-2017/galerija/1242 2017-07-15 07:58:46 Warpaint @ Tvornica kulture, Zagreb, 12.07.2017. http://groupie.hr/warpaint-tvornica-kulture-zagreb-12-07-2017/galerija/1241 2017-07-13 20:46:16 The Cult, M.O.R.T., Hard Time @ ŠRC Šalata, Zagreb, 27.06.2017. http://groupie.hr/the-cult-m-o-r-t-hard-time-src-salata-zagreb-27-06-2017/galerija/1240 2017-06-28 13:12:03 Prophets of Rage, House of Pain, Skindred, The Black Peaks @ ŠRC Šalata, Zagreb, 26.06.2017. http://groupie.hr/prophets-of-rage-house-of-pain-skindred-the-black-peaks-src-salata-zagreb-26-06-2017/galerija/1239 2017-06-27 17:01:11 Death Valley Girls, Triptides @ Močvara, Zagreb, 14.06.2017. http://groupie.hr/death-valley-girls-triptides-mocvara-zagreb-14-06-2017/galerija/1238 2017-06-15 09:02:08 Ministry @ Tvornica kulture, Zagreb, 07.06.2017. http://groupie.hr/ministry-tvornica-kulture-zagreb-07-06-2017/galerija/1237 2017-06-15 08:56:23 Zagreb Beer Fest, 3. dan (Kawasaki 3P, Artan Lili) @ Park dr. Franje Tuđmana, 21.05.2017. http://groupie.hr/zagreb-beer-fest-3-dan-kawasaki-3p-artan-lili-park-dr-franje-tudmana-21-05-2017/galerija/1236 2017-05-22 21:59:53 Zagreb Beer Fest, 2. dan (Jura Stublić & Film, M.O.R.T., Kolorado) @ Park dr. Franje Tuđmana, Zagreb, 20.05.2017. http://groupie.hr/zagreb-beer-fest-2-dan-jura-stublic-film-m-o-r-t-kolorado-park-dr-franje-tudmana-zagreb-20-05-2017/galerija/1235 2017-05-21 16:37:33
Fatal error: Cannot redeclare stranicarss() (previously declared in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php:4) in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php on line 59