Groupie.hr - RSS - fotogalerije koncerti http://groupie.hr/rss/fotogalerije-koncerti Groupie.hr - RSS - fotogalerije koncerti cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Rockabilly Showdown (Pete and the shine brights, Johnny and his Rockin Tunes) @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 16.09.2017. http://groupie.hr/rockabilly-showdown-pete-and-the-shine-brights-johnny-and-his-rockin-tunes-vintage-industrial-bar-zagreb-16-09-2017/galerija/1244 2017-09-17 13:42:45 The Kills, Lovely Quinces @ Tvornica kulture, Zagreb, 19.08.2017. http://groupie.hr/the-kills-lovely-quinces-tvornica-kulture-zagreb-19-08-2017/galerija/1243 2017-08-20 13:43:57 Ryan Adams, Karen Elson @ Tvornica kulture, Zagreb, 13.07.2017. http://groupie.hr/ryan-adams-karen-elson-tvornica-kulture-zagreb-13-07-2017/galerija/1242 2017-07-15 07:58:46 Warpaint @ Tvornica kulture, Zagreb, 12.07.2017. http://groupie.hr/warpaint-tvornica-kulture-zagreb-12-07-2017/galerija/1241 2017-07-13 20:46:16 The Cult, M.O.R.T., Hard Time @ ŠRC Šalata, Zagreb, 27.06.2017. http://groupie.hr/the-cult-m-o-r-t-hard-time-src-salata-zagreb-27-06-2017/galerija/1240 2017-06-28 13:12:03 Prophets of Rage, House of Pain, Skindred, The Black Peaks @ ŠRC Šalata, Zagreb, 26.06.2017. http://groupie.hr/prophets-of-rage-house-of-pain-skindred-the-black-peaks-src-salata-zagreb-26-06-2017/galerija/1239 2017-06-27 17:01:11 Death Valley Girls, Triptides @ Močvara, Zagreb, 14.06.2017. http://groupie.hr/death-valley-girls-triptides-mocvara-zagreb-14-06-2017/galerija/1238 2017-06-15 09:02:08 Ministry @ Tvornica kulture, Zagreb, 07.06.2017. http://groupie.hr/ministry-tvornica-kulture-zagreb-07-06-2017/galerija/1237 2017-06-15 08:56:23 Zagreb Beer Fest, 3. dan (Kawasaki 3P, Artan Lili) @ Park dr. Franje Tuđmana, 21.05.2017. http://groupie.hr/zagreb-beer-fest-3-dan-kawasaki-3p-artan-lili-park-dr-franje-tudmana-21-05-2017/galerija/1236 2017-05-22 21:59:53 Zagreb Beer Fest, 2. dan (Jura Stublić & Film, M.O.R.T., Kolorado) @ Park dr. Franje Tuđmana, Zagreb, 20.05.2017. http://groupie.hr/zagreb-beer-fest-2-dan-jura-stublic-film-m-o-r-t-kolorado-park-dr-franje-tudmana-zagreb-20-05-2017/galerija/1235 2017-05-21 16:37:33 Zagreb Beer Fest, 1. dan (Kojoti, Desert Mountain Tribe, My Baby) @ Park dr. Franje Tuđmana, Zagreb, 19.05.2017. http://groupie.hr/zagreb-beer-fest-1-dan-kojoti-desert-mountain-tribe-my-baby-park-dr-franje-tudmana-zagreb-19-05-2017/galerija/1234 2017-05-21 13:57:14 Block Party Vol. II (Gužva u 16-ercu, Muscle Tribe of Danger and Excellence, Krankšvester) @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 28.04.2017. http://groupie.hr/block-party-vol-ii-guzva-u-16-ercu-muscle-tribe-of-danger-and-excellence-kranksvester-vintage-industrial-bar-zagreb-28-04-2017/galerija/1233 2017-05-13 12:31:45 Laibach @ Dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb, 09.05.2017. http://groupie.hr/laibach-dvorana-vatroslava-lisinskog-zagreb-09-05-2017/galerija/1232 2017-05-11 17:50:05 One Piece Puzzle, Captain Morgans Revenge, Dosh Lee @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 26.04.2017, http://groupie.hr/one-piece-puzzle-captain-morgans-revenge-dosh-lee-vintage-industrial-bar-zagreb-26-04-2017/galerija/1231 2017-05-04 02:56:34 The Exploited, The Causalties, Red Code @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 23.04.2017. http://groupie.hr/the-exploited-the-causalties-red-code-vintage-industrial-bar-zagreb-23-04-2017/galerija/1230 2017-05-04 02:26:35 Dog Eat Dog, Blodshed Remains @ Močvara, Zagreb, 08.04.2017. http://groupie.hr/dog-eat-dog-blodshed-remains-mocvara-zagreb-08-04-2017/galerija/1229 2017-04-09 13:00:22 Apocalyptica @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog Zagreb, 03.04.2017. http://groupie.hr/apocalyptica-koncertna-dvorana-vatroslava-lisinskog-zagreb-03-04-2017/galerija/1228 2017-04-07 03:29:14 Vlatko Stefanovski @ Tvornica kulture, Zagreb, 01.04.2017. http://groupie.hr/vlatko-stefanovski-tvornica-kulture-zagreb-01-04-2017/galerija/1227 2017-04-07 03:24:10 Kawasaki 3P @ Dom sportova, Zagreb, 25.03.2017. http://groupie.hr/kawasaki-3p-dom-sportova-zagreb-25-03-2017/galerija/1226 2017-03-26 14:55:00 M.O.R.T, Garage in July @ Vintage Industrial Bar, Zagreb, 23.03.2017. http://groupie.hr/m-o-r-t-garage-in-july-vintage-industrial-bar-zagreb-23-03-2017/galerija/1225 2017-03-26 14:43:01
Fatal error: Cannot redeclare stranicarss() (previously declared in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php:4) in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php on line 59