Groupie.hr - RSS http://groupie.hr/rss Groupie.hr - RSS cro-HR Groupie.hr groupie.hr http://groupie.hr/ http://groupie.hr/images/gr_head.jpg Zemlja gruva @ Tvornica kulture, Zagreb, 29.09.2017. http://groupie.hr/zemlja-gruva-tvornica-kulture-zagreb-29-09-2017/sadrzaj/8214 2017-09-09 14:12:35 Demolition Group @ Tvornica kulture, Zagreb, 22.09.2017. http://groupie.hr/demolition-group-tvornica-kulture-zagreb-22-09-2017/sadrzaj/8213 2017-09-09 13:52:13 Open Air festival Glazbena kuća @ Bundek, Zagreb, 16.09.2017. http://groupie.hr/open-air-festival-glazbena-kuca-bundek-zagreb-16-09-2017/sadrzaj/8212 2017-09-09 13:50:05 Jura Stublić & Film @ Tvornica kulture, Zagreb, 27.10.2017. http://groupie.hr/jura-stublic-film-tvornica-kulture-zagreb-27-10-2017/sadrzaj/8211 2017-09-09 13:42:47 Darko Rundek @ Mala dvorana Doma sportova, Zagreb, 16.12.2017. http://groupie.hr/darko-rundek-mala-dvorana-doma-sportova-zagreb-16-12-2017/sadrzaj/8210 2017-09-09 13:41:25 Mark Lanegan @ Tvornica kulture, Zagreb, 06.11.2017. http://groupie.hr/mark-lanegan-tvornica-kulture-zagreb-06-11-2017/sadrzaj/8209 2017-09-03 13:24:54 Laka @ Sax!, Zagreb, 30.09.2017. http://groupie.hr/laka-sax-zagreb-30-09-2017/sadrzaj/8208 2017-09-03 13:23:53 Kočani Orlestar @ Boogaloo, Zagreb, 09.09.2017. http://groupie.hr/kocani-orlestar-boogaloo-zagreb-09-09-2017/sadrzaj/8207 2017-09-03 13:21:52 Laibach @ Tvornica kulture, Zagreb, 15.12.2017. http://groupie.hr/laibach-tvornica-kulture-zagreb-15-12-2017/sadrzaj/8206 2017-09-03 12:58:55 Toto @ Dom sportova, Zagreb, 09.03.2018. http://groupie.hr/toto-dom-sportova-zagreb-09-03-2018/sadrzaj/8205 2017-09-03 12:57:34 My Baby @ Tvornica kulture, Zagreb, 11.11.2017. http://groupie.hr/my-baby-tvornica-kulture-zagreb-11-11-2017/sadrzaj/8204 2017-08-19 01:31:48 Dubioza Kolektiv @ Dom sportova, Zagreb, 17.11.2017. http://groupie.hr/dubioza-kolektiv-dom-sportova-zagreb-17-11-2017/sadrzaj/8203 2017-08-19 01:30:25 Zola Jesus @ Močvara, Zagreb, 18.11.2017. http://groupie.hr/zola-jesus-mocvara-zagreb-18-11-2017/sadrzaj/8202 2017-08-19 01:28:45 Triggerfinger @ Tvornica kulture, Zagreb, 05.11.2017. http://groupie.hr/triggerfinger-tvornica-kulture-zagreb-05-11-2017/sadrzaj/8201 2017-08-19 01:26:51 Beth Hart @ Boogaloo, Zagreb, 10.11.2017. http://groupie.hr/beth-hart-boogaloo-zagreb-10-11-2017/sadrzaj/8200 2017-08-19 01:25:37 Duran Duran - U prodaji posljednjih 1000 ulaznica za zagrebački koncert http://groupie.hr/duran-duran-u-prodaji-posljednjih-1000-ulaznica-za-zagrebacki-koncert/sadrzaj/8199 2017-08-17 10:42:50 Solstafir, Myrkur @ Tvornica kulture, Zagreb, 02.12.2017. http://groupie.hr/solstafir-myrkur-tvornica-kulture-zagreb-02-12-2017/sadrzaj/8198 2017-07-28 23:32:38 The Kills @ Tvornica kulture, Zagreb, 19.08.2017. http://groupie.hr/the-kills-tvornica-kulture-zagreb-19-08-2017/sadrzaj/8197 2017-07-21 22:41:47 13. Pozitivan koncert @ velika dvorana Doma sportova, Zagreb, 02.12.2017. http://groupie.hr/13-pozitivan-koncert-velika-dvorana-doma-sportova-zagreb-02-12-2017/sadrzaj/8196 2017-07-20 22:53:14 Duran Duran @ Šalata, Zagreb, 29.08.2017. http://groupie.hr/duran-duran-salata-zagreb-29-08-2017/sadrzaj/8195 2017-07-20 22:49:51
Fatal error: Cannot redeclare stranicarss() (previously declared in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php:4) in /home/groupie/public_html/sources/rss.inc.php on line 59